Dzień Nauczyciela

Dziś 14 października świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej 🥰 Dziś, to my nauczyciele, zamieniliśmy się miejscami z uczniami i usiedliśmy w szkolnych ławkach ... w krzywym zwierciadle zaprezentowanym przez naszą młodzież z klasy VII. Śmiechu nie było końca 😁😉 Pani Dyrektor obdarowała nas kwiatami i pięknym słowem, uczniowie klasy III -- wyczarowanymi przez siebie sówkami, które wyszły spod długopisów 3D podczas zajęć świetlicowych z panią Elą, Rodzice pysznym prezentem, a Milenka w imieniu wszystkich uczniów złożyła piękne życzenia ...
Wszystkim pracownikom naszej szkoły, nauczycielom i pedagogom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela. Dużo inspiracji, motywacji, a przede wszystkim siły to podejmowania kolejnych wyzwań. Dziękujemy Wam za to, że jesteście, za wszystko, czego nas nauczyliście, za dobro którym się dzielicie, opiekę i wychowanie 🍀🍀🍀 Bardzo Wam dziękujemy 🥰