Zapraszamy do konkursu InstaLogik

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice!
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik. Informujemy, że rejestracja uczniów na konkurs jest już dostępna.
W tym roku Honorowym Patronem konkursu został Minister Edukacji i Nauki, a do grona partnerów dołączyli firma Google, magazyn Programista Junior oraz firma LekSeek.
Pierwszy etap konkursu rozpocznie się 1 października i potrwa do 28 października do g. 20:00. W tym roku ponownie przygotowaliśmy zestaw zadań o charakterze logiczno-matematycznym, które w ciekawy sposób, w formie historyjki, umożliwiają uczniom kontakt z zagadnieniami stojącymi u podstaw informatyki, nie odstraszają początkujących, równocześnie dając wyzwanie bardziej zaawansowanym uczniom.
Państwa konta z zeszłego roku są nadal aktywne - nie ma potrzeby ponownej rejestracji. W razie potrzeby prosimy o skorzystanie z funkcji generowania nowego hasła, dostępnej na stronie logowania. Po zalogowaniu będą Państwo mogli już zacząć zakładać konta swoim uczniom.
Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie https://instalogik.pl . W przypadku pytań prosimy o wysłanie wiadomości na adres instalogik@instalogik.pl
ZAPRASZAMY!

instalogik

Nauka pływania

Zapraszamy na naukę pływania z "Pływającą szkołą małych bohaterów Marcina Krupińskiego"!

Zajęcia będą odbywały się w piątki, zbiórka w szkole o godz. 15.30, powrót około godz. 17.30.
Zapisy oraz więcej informacji wyłącznie mailowo: m.pawleta-cepak@przyjazna-szkola.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń!

nauka pływania

UWAGA! ZAPISY ZAMKNIĘTE - JUŻ UZBIERAŁA SIĘ GRUPA.
CHĘTNYCH, KTÓRZY NIE ZAŁAPALI SIĘ NA TO PÓŁROCZE ZAPRASZAM PO FERIACH ZIMOWYCH 😉

Odbiór zaświadczeń - klasa 8

Drodzy Uczniowie klasy 8!
Po odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminów zapraszamy w piątek 09.07.2021r.
w godzinach 09.00-10.00.

Pożegnanie ...

Po raz kolejny mury naszej szkoły opuszczają absolwenci kl.8.

Osiem lat wspólnych zmagań minęło jak mgnienie oka.

Każdy z Was wniósł do naszej szkoły swoją niepowtarzalność, którą długo będziemy wspominać.

W naszej pamięci pozostaniecie jako młodzi ludzie pełni pasji, zapału i dużych możliwości.

A tak Was zapamiętamy 👍

ABSOLWENCI 21

Wakacie :)))

JUŻ MAMY WAKACJE ☀️🌞☀️
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji 🏖
Czas offline, chwila odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania
🥱😉👍
🌷🌷🌷
Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły,
by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.
Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.
Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach, nad jeziorami czy w przydomowym ogródku
🏖🏕🏞🚂🚲✈⛵
Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 👋
Wracajcie do domów bezpiecznie 🤗😊🤗

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne
SSP Węgry

Brak dostępnego opisu zdjęcia.