Zapraszamy do konkursu InstaLogik

przez J.D.
Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice!
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik. Informujemy, że rejestracja uczniów na konkurs jest już dostępna.
W tym roku Honorowym Patronem konkursu został Minister Edukacji i Nauki, a do grona partnerów dołączyli firma Google, magazyn Programista Junior oraz firma LekSeek.
Pierwszy etap konkursu rozpocznie się 1 października i potrwa do 28 października do g. 20:00. W tym roku ponownie przygotowaliśmy zestaw zadań o charakterze logiczno-matematycznym, które w ciekawy sposób, w formie historyjki, umożliwiają uczniom kontakt z zagadnieniami stojącymi u podstaw informatyki, nie odstraszają początkujących, równocześnie dając wyzwanie bardziej zaawansowanym uczniom.
Państwa konta z zeszłego roku są nadal aktywne - nie ma potrzeby ponownej rejestracji. W razie potrzeby prosimy o skorzystanie z funkcji generowania nowego hasła, dostępnej na stronie logowania. Po zalogowaniu będą Państwo mogli już zacząć zakładać konta swoim uczniom.
Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie https://instalogik.pl . W przypadku pytań prosimy o wysłanie wiadomości na adres instalogik@instalogik.pl
ZAPRASZAMY!
 
instalogik

Nauka pływania

przez J.D.

Zapraszamy na naukę pływania z "Pływającą szkołą małych bohaterów Marcina Krupińskiego"!

Zajęcia będą odbywały się w piątki, zbiórka w szkole o godz. 15.30, powrót około godz. 17.30.
Zapisy oraz więcej informacji wyłącznie mailowo: m.pawleta-cepak@przyjazna-szkola.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń!

nauka pływania

 

UWAGA! ZAPISY ZAMKNIĘTE - JUŻ UZBIERAŁA SIĘ GRUPA.
CHĘTNYCH, KTÓRZY NIE ZAŁAPALI SIĘ NA TO PÓŁROCZE ZAPRASZAM PO FERIACH ZIMOWYCH 😉