Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

Dnia 16.09 na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbyły się "Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie" - runda eliminacyjna wojewódzkich zawodów lekkoatletycznych dla uczniów z rocznika 2011-2012.

W zawodach wzięło udział ponad 400 uczniów z całej Opolszczyzny, w tym 6 z naszej szkoły.
Ogromnym sukcesem zakończyły się zawody dla Adama i Kai. Oboje w klasyfikacji dwuboju zajęli miejsca w czołowej 15stce.
Co najważniejsze - miejsca te zagwarantowały im udział w zawodach finałowych, które odbędą się w Warszawie💪💪💪
Wszyscy uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki w swoich rocznikach, na miarę swoich możliwości.
Gratulacje dla wszystkich za aktywne uczestnictwo oraz powodzenia dla Adama i Kai w zawodach finałowych! 🤩🥳