SAMORZĄD SZKOLNY 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 w skład samorządu weszli:

Klasa IV – Paulina Gancarek, Dominika Łatacz, Wiktoria Styczyńska, Patrycja Zając, Natalia Żera

Klasa V – Michał Czech, Hanna Kałuża, Marcel Krohn, Paulina Piechaczek, Aleksandra Salatytcka, Weronika Stotko, Marta Tarara

Klasa VI – Paulina Hasterok, Wojciech Morawiec, Julia Schweda, Aleksandra Szymaniec, Karolina Tarara

Opiekunami Samorządu Szkolnego na rok 2015/2016 zostały panie: Agnieszka Szklińska i Małgorzata Pawleta – Cepak.

Działamy …

2 października 2015 r. samorząd zorganizował dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka. Było głośno, śmiesznie i ciekawie. W przerwie między tańcami odbyły się różne zabawy, w których uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli. Spragnieni i głodni mieli oczywiście szansę na uzupełnienie utraconych kalorii w dobrze zaopatrzonym bufecie.

Aktualnie przeprowadzamy dwie akcje:

1. MALI uczniowie idą do szkoły” (w ramach projektu UNICEF)
  2. Góra Grosza” – bardzo serdecznie zachęcamy do przynoszenia nawet najmniejszej kwoty, ponieważ, jak mówi sama nazwa akcji – każdy grosz jest na wagę złota, a MILIONY SKŁADAJĄ SIĘ WŁAŚNIE Z GROSZY!