Dzień dobry W A K A C J E :)))

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dziękując za włożony trud, ciężką pracę i sukcesy, zwłaszcza podczas niełatwego dla nas wszystkich okresu pracy zdalnej, życzymy Wam Uczniowie i Waszym Rodzicom pogodnych, pełnych radości i zasłużonego odpoczynku wakacji

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam zdobytych wyników w nauce. Absolwentom szkoły życzymy dobrych wyborów na kolejnym etapie edukacji 🧐

Dziękujemy Rodzicom, że w tych ostatnich miesiącach nauki byliście Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość. Serdecznie dziękujemy za całoroczną współpracę i aktywność na rzecz uczniów i naszej szkoły 🌹🌹🌹

Spędźcie wakacje radośnie, spokojnie i bezpiecznie!☀️

 

Z okazji rozpoczęcia W A K A C J I zapraszamy do obejrzenia dzieła Wojtka z klasy IV, który w trakcie nauki zdalnej rozwijał swoje umiejętności kręcenia poklatkowych filmów Lego i z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 wyreżyserował, stworzył i nagrał filmik pokazujący dzień zakończenia roku szkolnego i jego wymarzone wakacje. Miłego odbioru 🎥

film Wojtek

Bardzo Was wszystkich pozdrawiamy i mamy nadzieję, że we wrześniu się spotkamy!👋

Dyrekcja i Nauczyciele🙂