Za pomocą tego formularza możesz zgłosić dziecko na rok 2019/2020 do naszej szkoły.

Formularz wypełniają rodzice, wyrażając chęć zgłoszenia swojego dziecia do uczęszczania do naszej szkoły. Tutaj będzie znajdował się "świetnie" wykonany formularz zgłoszeniowy.

Rekrutacja - rok szkolny 2019/2020

0/11

Tak Nie
ze świetlicy z obiadów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 poz. 922 z późniejszymi zmianami).

Administratorem danych osobowych jest Społeczna Szkoła Podstawowa w Węgrach Stowarzyszenie Rodziców "Przyjazna Szkoła"(ul. Szkolna 40, 46-023 Osowiec). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. Jednocześnie informujemy, iż mają Państwo prawo dostępu do podanych danych, prawo ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych (na podstawie art. 24 ust. 1 oraz art. 25 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych).