Czym możemy się pochwalić, czyli nasze sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KONKURS PLASTYCZNY „Najpiękniejszy przyszkolny ogród „org. przez Urząd Marszałkowski w Opolu

  • Wyróżnienie dla klasy IIb – Emilia Schweda, Patrycja Woźnica, Szymon Zając, Fabian Gromotka, Mateusz Kowol, Mateusz Pyraś, Marcel Konieczko, Marcin Styczyński, Maciej Konopacki, Oskar Bartek, Maciej Jadczak

Opiekun S. Wiecha

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ w Węgrach

  • II miejsce drużynowo – Seweryn Szymon, Szymon Buchta, Damian Góra, Tomasz Niemczyk, Gabriel Morcinek, Marcel Muszkiet, Jakub Świerc, Piotr Kula, Marcel Dudek, Dominik Powrosnik, Adam Schweda

Opiekun M. Faliński

TALENTIADA 2017  w Osowcu

  • I miejsceMarek Kuźmicki kl. III
  • I miejsce – Jędrzej Słaboń kl. IIa

Opiekun M. Faliński

GMINNY KONKURS „Moja wieś dawniej i dziś”

  • III miejsceKaja Lustig kl. III

Opiekun E. Sokólska

KONKURS ORG. PRZEZ KINO HELIOS „Ziemia dla ludzi – ludzie dla Ziemi”

  • III miejsceWeronika Steinert i Karolina Baron kl. IV

Opiekun J. Koszara

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2017

  • Osoby wyróżnione w woj. opolskim:
    • Dominika Firlus z kl. III,
    • Weronika Skrzypacz z kl. IV,
    • Michał Czech z kl. VI

Opiekun J. Dzierżanowska

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI

  • I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęły (technika rytownicza)
    • Weronika Stotko z kl. VI
    • Natalia Puscz z kl. III
  • III miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła (dowolna technika) 
    • Diana Buhl kl. IIa

Opiekun A. Szklińska

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY

  • III miejsce – reprezentacja SSP Węgry: Paulina Gancarek, Marta Tarara, Monika Wieczorek i Michał Czech

Opiekunowie A. Szklińska, J. Koszara

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla szkół podstawowych

  • awans do etapu wojewódzkiego konkursu (III etapu konkursu) – Kamil Karkoszka kl. V

Opiekun M. Pawleta – Cepak

PRZEGLĄD TEATRÓW JASEŁKOWYCH w Domu Kultury w Ozimku

  • III miejsce – uczestnicy koła teatralnego naszej szkoły

Opiekunowie S. Wiecha, B. Żulewski

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ w PSP w Osowcu

  • II miejsce – Paulina Gancarek kl. V
  • III miejsce – Michał Czech kl. VI

Opiekunowie A. Szklińska, B. Żulewski

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ HISTORYCZNY „Bitwa Historyczna”

  • III miejsce – reprezentacja SSP Węgry: Monika Buhl, Julia Puscz, Marta Tarara, Monika Wieczorek i Michał Czech

Opiekun J. Koszara

Rok szkolny 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2016

  • Michał Czech z kl. V-wynik bardzo dobry w kategorii Benjamin w woj. opolskim

Osoby wyróżnione w woj. opolskim:

  • Dominika Firlus z kl. II,
  • Weronika Skrzypacz z kl. III,
  • Julia Szweda z kl. VI

Opiekun J. Dzierżanowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z J. NIEMIECKIEGO MŁODY LINGWISTA

  • III miejsce –Seweryn Szymon z kl. V

Opiekun M. Pawleta – Cepak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNO- PRZYRODNICZY

Michał Czech z kl. V – wyróżnienie w woj. Opolskim

Opiekun J. Koszara

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI

I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęły Weronika Stotko z kl. V i Natalia Puscz z kl. II

Opiekun A. Szklińska

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY CO WIESZ O SWOJEJ GMINIE

III miejsce –Kaja Lustig z kl. II

Opiekun E. Sokólska

GMINNY KONKURS TENISA STOŁOWEGO

IV miejsce –Paulina Hasterok z kl. VI

Opiekun M. Faliński

GMINNY KONKURS W PIŁCE NOŻNEJ TALENTIADA

II miejsce –Mateusz Pyraś z kl. Ib,

III miejsce – Maciej Jadczak z kl. Ib

Opiekun M. Faliński

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ Z J. POLSKIEGO

I miejsce –Julia Szweda z kl .VI,

III miejsce- Paulina Garncarek z kl. IV

Wyróżnienie – Paulina Piechaczek z kl. V

Opiekunowie A. Szklińska, B. Żulewski

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z J. ANGIELSKIEGO WALKING DIKTIONARY:

II miejsce –Michał Czech z kl.V,

III miejsce – Julia Szweda z kl. VI

Opiekun K. Chyra

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY

I miejsce drużynowo – reprezentacja SSP Węgry

Opiekunowie A. Szklińska, J. Koszara

Rok szkolny 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ

Marta Tarara z klasy IV – III miejsce

opiekun A. Szklińska

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Thomas Moch z klasy VI – II miejsce (uczeń zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego)

Opiekun K. Chyra

GMINNY KONKURS TENISA STOŁOWEGO

Szymon Buchta z klasy IV – III miejsce

Opiekun M. Faliński

GMINNY KONKURS W JĘZYKU NIEMIECKIM „Młodzież recytuje poezję”

Julia Schweda z klasy V – III miejsce (uczennica zakwalifikowała się do etapu powiatowego)

Opiekunki M. Pawleta – Cepak, K. Reinert

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III

Kamil Karkoszka z klasy III – I miejsce

Jakub Bartyla z klasy III – III miejsce

Opiekun S. Wiecha

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MUZYCZNY „Jesienne Nutki”

Wyróżnienie – Monika Wieczorek z klasy IV

Opiekun E. Pietras

SZKOLNY KONKURS „I Ty możesz zostać projektantem i grafikiem”

Paulina Zus z klasy VI – I miejsce

Kamil Karkoszka z klasy III – II miejsce

Tomasz Niemczyk z klasy III – II miejsce

Kamila Niemczyk z klasy I – III miejsce

Opiekun E. Pietras

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA W JĘZYKU NIEMIECKIM „Świat baśni braci Grimm”

Julia Puscz z klasy IV – I miejsce

Piotr Ful z klasy VI – II miejsce

Dawid Komor z klasy VI – II miejsce

Opiekunki K. Reinert, M. Pawleta – Cepak

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „Z poezją na Ty”

Oliwier Cepak z klasy I i Paulina Gancarek z klasy III – zwycięzcami w szkole (uczniowie przeszli do etapu gminnego)

Opiekunki E.Sokólska, S. Wiecha, K. Reinert

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU NIEMIECKIM „Auch die kleinsten konnen was leisten”

Gabriel Morcinek z klasy III – I miejsce

Opiekun M. Pawleta – Cepak

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI

Natalia Puscz z klasy I – II miejsce w swojej kategorii wiekowej

Karolina Tarara z klasy V – III miejsce w swojej kategorii wiekowej

Opiekun A. Szklińska

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „Kangur Matematyczny 2015”

Wśród uczniów naszej szkoły w następujących kategoriach zdobyli:

ŻaczekMaksymilian Kała – I miejsce,

MaluchJakub Bartyla z klasy III – miejsce I i Tomasz Niemczyk z klasy III – miejsce II

(uczniowie zostali wyróżnieni w województwie opolskim),

MaluchMarcel Krohn z klasy IV – I miejsce, Michał Czech z klasy IV – II miejsce

(uczniowie zostali wyróżnieni w województwie opolskim),

BeniaminJulia Schweda z klasy V – I miejsce.

Opiekunki K. Reinert, S. Wiecha, J. Dzierżanowska

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STOWARZYSZENIA RODZICÓW „PRZYJAZNA SZKOŁA”

Drużyna piłkarska naszej szkoły wywalczyła I miejsce.

Opiekun M. Faliński

GMINNY KONKURS PIŁKI NOŻNEJ „TALENTIADA 2015”

Marcel Dudek z klasy II – III miejsce

Jakub Świerc z klasy III – III miejsce

Opiekun M. Faliński

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO W KLASACH I-III

„MEINE ALLERWUNDERBARSTEN MARCHEN”

Kamil Karkoszka z klasy III – III miejsce

Opiekun M. Pawleta – Cepak

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „Moja wieś dawniej i obecnie”

Jakub Bartyla z klasy III – III miejsce

Tomasz Niemczyk z klasy III – III miejsce

Opiekun S. Wiecha

KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA W OPOLU

„W TROSCE O ŚRODOWISKO – PRZYRODA WIDZIANA OCZAMI DZIECKA” – II edycja

Dominika Łatacz z klasy III – wyróżnienie

Opiekun S.Wiecha

Rok szkolny 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY

Tomasz Morawietz z klasy VI – II miejsce

GMINNY KONKURS POLONISTYCZNY

Paweł Konieczny z klasy VI – IV miejsce

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Paweł Konieczny z klasy VI – III miejsce

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

Paweł Konieczny z klasy VI – III miejsce

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI

Weronika Stotko z klasy III – II miejsce

Natalia Kowalczyk z klasy VI – III miejsce

Karolina Tarara z klasy IV – III miejsce

GMINNY KONKURS TENISA STOŁOWEGO

Paweł Konieczny z klasy VI – IV miejsce

Dominik Stotko z klasy VI – V miejce

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Paweł Konieczny z klasy VI – II miejsce (uczeń zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego)

WOJEWÓDZKI KONKURS „JESIENNE NUTKI”

Chór szkolny – II miejsce

Marcel Muszkiet z klasy II – I miejsce

Monika Wieczorek z klasy III – I miejsce

GMINNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kamil Karkoszka z klasy II – II miejsce

Gabriel Morcinek z klasy II – III miejsce

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – SPEECH CONTEST

Paweł Konieczny z klasy VI – I miejsce

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STOWARZYSZENIA „PRZYJAZNA SZKOŁA”

Reprezentacja naszej szkoły – II miejsce

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I – III „Z POEZJA NA TY”

Marta Tarara z klasy III – II miejsce

Paulina Gancarek z klasy II – IV miejsce

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR’2014

Paweł Konieczny z klasy VI  – I miejsce w kategorii Benjamin – spośród uczniów naszej szkoły

Michał Czech z klasy III – I miejsce w kategorii Maluch – spośród uczniów naszej szkoły (uczeń otrzymał wyróżnienie w swojej kategorii w województwie opolskim)

OGÓLNOPOLSKIE KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MŁODY LINGWISTA”

Natalia Kowalczyk z klasy VI – V miejsce w Polsce

Dominika Lakwa z klasy VI – V miejsce w Polsce

Angelika Rozwadowska z klasy VI – V miejsce w Polsce

 Nasza szkoła w tym konkursie zajęła I miejsce.

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ DOM WSPÓŁPRACY POLSKO – NIEMIECKIEJ „BILINGUA”

Karolina Kupka z klasy II – I miejsce (z 65 szkół, które brały udział w konkursie)

Rok szkolny 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

GMINNY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Marta Ful kl.VI – I miejsce

GMINNY KONKURS  PRZYRODNICZY

Marta Ful kl.VI- II miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS „JESIENNE NUTKI”

Chór-I miejsce

GMINNY  KONKURS  JĘZYKA  NIEMIECKIEGO „W ŚWIECIE BAŚNI BRACI GRIMM”

Laura Trzeciok kl.VI – I miejsce

Marta Ful kl.VI – II miejsce

WOJEWÓDZKI  KONKURS  LITERACKI „MŁODY LITERAT”

Michał Wieczorek kl. V – I miejsce

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI JĘZYKA  NIEMIECKIEGO DLA KLAS I-III

Julia Schweda  kl. III – III miejsce

GMINNY  KONKURS  RECYTATORSKI  JĘZYKA  NIEMIECKIEGO  DLA  KLAS   IV – VI

Martyna Nowak kl. IV – III miejsce

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „Z POEZJA NA TY”

Karolina Wodzińska kl. V – I miejsce

Jarosław Rozwadowski kl. V – II miejsce

Michał Wieczorek kl. V – III miejsce

Julia Komor kl.VI – I miejsce

Katarzyna Tarara kl.VI – II miejsce

Marta Ful kl.VI – III miejsce

KONKURS  PIEKNEGO  CZYTANIA  Z  J. NIEMIECKIEGO  DLA  KLAS  IV – VI

Laura Trzeciok kl.VI – I miejsce

 GMINNY  KONKURS  RECYTATORSKI  „Z POEZJA NA TY”  DLA  KLAS  I – III

Marta Tarara kl. II – II miejsce

Monika Wieczorek kl. II – III miejsce

GMINNY KONKURS RECYTATORKI ,,POEZJA PATRIOTYCZNA” DLA KLAS IV- VI

Karolina Wodzińska kl. V – I miejsce

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2013

I miejsce w kategorii Żaczek – Maksymilian Susczyk

I miejsce w kategorii Maluch – Marta Ciszewska ( wyróżnienie w kategorii Maluch w województwie opolskim)

I miejsce w kategorii Benjamin – Martin Stotko ( w szkole)

GMINNY TURNIEJ TALENTÓW PIŁKARKICH ,,TALENTIADA 2013”

Michał Czech – II miejsce

Marcel Krohl – III miejsce

GMINNE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE

W kategorii chłopców – I miejsce

W kategorii dziewczyn – I miejsce

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI

Monika Wieczorek kl. II – I miejsce w kategorii dowolnej

Weronika Stotko kl. II – I miejsce w kategorii rytowniczej

Dominika Lakwa kl. V – I miejsce w kategorii dowolnej

Daniela Kowalczyk kl. VI – III miejsce w kategorii rytowniczej

Patryk Klyk kl. VI – III miejsce w kategorii dowolnej

Rok szkolny 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

GMINNY KONKURS J.ANGIELSKIEGO

Karolina Knopp klasa VI – I miejsce w gminie

Michalina Lustig klasa VI – II miejsce w gminie

Marta Ful klasa V – III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

Michalina Lustig klasa VI – II miejsce w gminie

GMINNY KONKURS TENISA STOŁOWEGO

Julia Buchta klasa VI – III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ

Michalina Lustig klasa VI – II miejsce

Karolina Wodzińska klasa IV – III miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAGROŻENIA WYPADKOWE W GOSPODARSTWACH WIEJSKICH W OCZACH DZIECKA”

Dawid Komor klasa III – wyróżnienie

Weronika Stotko klasa II – III miejsce

GMINNY KONKURS J.ANGIELSKIEGO „SPEECH CONTEST”

Michalina Lustig klasa VI – I miejsce

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI:

Martyna Nowak klasa III – I miejsce

Julia Szweda klasa II – II miejsce

Julia Świerc klasa III – III miejsce

Thomas Moch klasa III – wyróżnienie

Rafał Fuhl klasa III – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PIŁKI NOŻNEJ REAL CUP 2012

Drużyna SSP Węgry z klas IV-VI – IV miejsce

MIEDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2012”

Marta Ful klasa V – I miejsce w szkole w kat. Benjamin (wyróżnienie w województwie)

Karolina Wodzińska klasa IV – I miejsce w szkole w kat. Maluch

Martyna Nowak klasa III – I miejsce w szkole w kat. Maluch

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „DOODLE 4 GOOGLE”

Michał Wieczorek klasa IV – I miejsce w szkole

Julia Komor klasa V – II miejsce w szkole

Tomasz Morawietz klasa IV – II miejsce w szkole

Natalia Kowalczyk klasa IV – III miejsce w szkole

GMINNY  KONKURS  RECYTATORSKI  Z  J. NIEMIECKIEGO DLA  KLAS  I – III

Dawid Komor klasa III – II miejsce

Monika Wieczorek klasa I – III miejsce

Rok szkolny 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

GMINNY KONKURS POLONISTYCZNY

Julia Fronia z klasy VI – III miejsce w gminie

opiekun A. Szklińska

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY

Fabian Komor z klasy VI – II miejsce w gminie

Piotr Fronia z klasy VI – II miejsce w gminie

opiekun J. Koszara

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

Julia Fronia z klasy VI – II miejsce w gminie

opiekun A. Pałos

GMINNY KONKURS Z J.NIEMIECKIEGO

Fabian Komor z klasy VI – IV miejsce w gminie

opiekun K. Reinert

GMINNY KONKURS Z MATEMATYKI

Piotr Fronia z klasy VI – III miejsce w gminie

opiekun J. Dzierżanowska

GMINNY KONKURS Z J.ANGIELSKIEGO

Fabian Komor z klasy VI – I miejsce w gminie

Julia Fronia z klasy VI – II miejsce w gminie

opiekun K. Chyra

WOJEWÓDZKIE DYKTANDO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Anika Lotko z klasy VI – I miejsce w gminie

Fabian Komor z klasy VI – IV miejsce w gminie

opiekun K. Reinert

WOJEWÓDZKI KONKURS „JESIENNE NUTKI” (KOMPRACHCICE 2010)

CHÓR – II miejsce

Fabian Komor z klasy VI – II miejsce

Wiktoria Szymon z klasy IV – III miejsce

opiekun E.Pietras

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI Z J. NIEMIECKIEGO DLA KLAS I – III

Dawid Komor z klasy II – I miejsce

Julia Szweda z klasy I – III miejsce

Natalia Kowalczyk z klasy III – III miejsce

opiekun M. Pawleta – Cepak

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI Z J. NIEMIECKIEGO DLA KLAS IV – VI

Fabian Komor z klasy IV – I miejsce

Julia Buchta z klasy V – II miejsce

opiekun K. Reinert

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI

Fabian Schwientek z klasy VI – I miejsce

Julia Fronia z klasy VI – I miejsce

Daniela Kowalczyk z klasy IV – III miejsce

Dominik Stotko z klasy III – I miejsce

Dominika Lakwa z klasy III – I miejsce

Michał Wieczorek z klasy III – III miejsce

opiekun K. Reinert

GMINNY KONKURS TENISA STOŁOWEGO

Julia Buchta z klasy V – III miejsce w gminie

Sandra Krok z klasy VI – VII miejsce w gminie

Kewin Schwientek z klasy IV– VIII miejsce w gminie

Fabian Schwientek z klasy VI – VIII miejsce w gminie

Marco Komor z klasy VI – IX miejsce w gminie

opiekun K.Lisaj

GRY PÓŁFINAŁOWE W RAMACH ELIMINACJI DO FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH IGRZYSK SZKÓŁ WIEJSKICH W GRACH ZESPOŁOWYCH

Piłka koszykowa: Sucha

Chłopcy z klas IV – VI – III miejsce

Piłka ręczna: Kolonowskie

Chłopcy z klas IV – VI – IV miejsce

W skład zespołu wchodzili: Szymon Kordian, Pech Dawid, Moch Damian, Fuhl Łukasz, Fronia Piotr, Golomb Fabian, Kociok Antoni, Komor Marco, Konieczko Krzysiek, Schwientek Fabian.

opiekun K.Lisaj

 Rok szkolny 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

GMINNY KONKURS POLONISTYCZNY

Anna Koziol kl VI-III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY

Kamila Buhl kl.VI-III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

Patrycja Lakwa kl.VI-I miejsce w gminie

Daniel Jonczyk kl.VI-III miejsce w gminie

(uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego)

GMINNY KONKURS  J.NIEMIECKIEGO

Fabian Komor kl.V-II miejsce w gminie

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Patrycja Lakwa kl.VI-III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS J.ANGIELSKIEGO

Anna Koziol kl.VI-I miejsce w gminie

Jakub Pietras kl.VI-II miejsce  w gminie

Iwona Konieczny kl.VI-III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ

Daniel Gruszka kl.VI-I miejsce w gminie

(uczeń zakwalifikował się do etapu powiatowego konkursu)

Sabina Fronia kl.VI-III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS TENISA STOŁOWEGO

Marta Gierczak kl.VI-I miejsce w gminie

Julia Buchta kl. IV-II miejsce w gminie

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI

Julia Fronia kl. V-II miejsce w gminie

Daniela Kowalczyk kl. III-III miejsce w gminie

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI W J.NIEMIECKIM „MŁODZIEŻ RECYTUJE POEZJĘ”

Fabian Komor kl. V – I miejsce w gminie, II miejsce w województwie

Sabina Fronia kl.VI – III miejsce w gminie

V WOJEWÓDZKI  KONKURS  LITERACKI  „MŁODY LITERAT”

Wanessa Kistela kl. IV – I miejsce

GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI ”ŁĄCZY NAS  MUZYKA”

Chór naszej szkoły – I miejsce w gminie

II GMINNY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

reprezentacja naszej szkoły – II miejsce

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK – MDK OPOLE – FINAŁ „JANKO MUZYKANT

Chór naszej szkoły – I miejsce

TURAWSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE (ROCZNIK 1999-2000)

Mateusz Richter kl. IV – I miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI

Chór naszej szkoły – III miejsce

 Rok szkolny 2008/2009

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

GMINNY  KONKURS  POLONISTYCZNY

Oliwia Gawlica – kl. VI – III miejsce

WOJEWÓDZKI  KONKURS  LITERACKI  „MŁODY  LITERAT”

Sandra Pech – kl. VI – III miejsce

GMINNY  KONKURS  JĘZYKA  NIEMIECKIEGO

Sabina  Fronia – kl. VI – II miejsce

KONKURS  RECYTATORSKI  POEZJI  NIEMIECKIEJ

Sabina Fronia – kl. VI – II miejsce

WOJEWÓDZKI  KONKURS  WIEDZY POŻARNICZEJ

Daniel Gruszka – kl. VI – II miejsce

GMINNY  TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO

Julia Fronia – kl. V – II miejsce

Marco Komor – kl. V – IV miejsce

Katarzyna Bartyla – kl. V – V miejsce

 GMINNY  KONKURS  PIOSENKI

Zespół Andantino – I miejsce

KONKURS  Z  SERDUSZKIEM – TUŁOWICE

Zespół Andantino – II miejsce

KONKURS  PIOSENKI  MARYJNEJ – STUDZIONKA

Zespół Andantino – I miejsce

KONKURS  KOLĘD  I  PASTORAŁEK – KOMPRACHCICE

Zespół Andantino – I miejsce

GMINNY  KONKURS  PIOSENKI

CHÓR  SZKOLNY– II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z:

  • NIEMIECKIEGO (KL. IV, LICZBA UCZESTNIKÓW: 354)

Fabian Komor (miejsce 13)

  • NIEMIECKIEGO (KL. V, LICZBA UCZESTNIKÓW: 481)

Sabina Fronia (miejsce 15)

Daniel Fronia (miejsce 17)

  • NIEMIECKIEGO (KL. VI, LICZBA UCZESTNIKÓW: 675)

Jakub Buchta (miejsce 15)

Sabina Trzeciok (miejsce 17)

  • ANGIELSKIEGO (KL. V, LICZBA UCZESTNIKÓW: 1766)

Ania Koziol (miejsce 17)

  • POLSKIEGO ( KL V, LICZBA UCZESTNIKÓW: 1411)

Sabina Fronia(miejsce 3)

Ania Koziol (miejsce 5)

Kamila Buhl (miejsce 5)

Patrycja Lakwa (miejsce 9)

Iwona Konieczny (miejsce 11)

Daniel Jończyk (miejsce 17)

  • MATEMATYKI (KL V, LICZBA UCZESTNIKÓW: 1487)

Patrycja Lakwa (miejsce 11)

Ania Koziol (miejsce 13)

  • MATEMATYKI (KL. VI, LICZBA UCZESTNIKÓW: 1360)

Oliwia Gawlica (miejsce 9)

Sandra Pech (miejsce 11)

Jakub Buchta (miejsce 13)

Marcin Warzecha (miejsce 12)

Martina Richter (miejsce 15)

  • PRZYRODY (KL. V, LICZBA UCZESTNIKÓW: 774)

Ania Koziol (miejsce 11)

Kamila Buhl (11 miejsce)

Iwona Konieczny (miejsce 15)

Rok szkolny 2007/2008

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

KONKURS RECYTATORSKI

I miejsce – Fabian Komor (klasa III)

III miejsce – Michalina Lustig (klasa I)

KONKURS PRZYRODNICZY „LAS I JEGO MIESZKAŃCY” I „LEŚNY MIKROKOSMOS”

I miejsce – klasa III

Wyróżnienie – klasy I i II

TURNIEJ BAŚNIOWY „BAŚNIOWA PODRÓŻ”

III miejsce – klasa III

JĘZYK POLSKI – III WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI

II miejsce – Sandra Pech (klasa V)

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ALL ABOUT ME”

III miejsce – Sabina Trzeciok (klasa V)

KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ CZWORONOŻNY PRZYJACIEL” ZORGANIZOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BRZEG

II miejsce – klasa I (Kasia Tarara, Daniela Kowalczyk, Patryk Klyk, Dawid Sochor, Dominik Lotko)

SZKOLNY ZESPÓŁ ANDANTINO I JEGO SUKCESY

I miejsce – Gminny Konkurs Piosenki

I miejsce – Konkurs Pastorałek w Komprachcicach

I miejsce – Konkurs Piosenki Religijnej w Studzionce

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

II miejsce – klasa VI

III miejsce – klasa V

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

I miejsce – Marta Gierczak (klasa IV)

III miejsce – Patrycja Arasim (klasa VI)

BIEG PRZEŁAJOWY „BIEG PO ŻYCIE”

I miejsce – Łukasz Ful (klasa II)

II miejsce – Mateusz Richter (klasa II)

II miejsce – Julia Buchta (klasa II)

I miejsce – Daniel Jończyk (klasa IV)

III miejsce – Michael Komor (klasa VI)

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY

IV miejsce – Monika Łatacz (klasa VI)

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

IV miejsce – Monika Łatacz (klasa VI)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z:

  • NIEMIECKIEGO (LICZBA UCZESTNIKÓW: 1249)

Patrycja Arasim (miejsce 9)

Jakub Buchta (miejsce 9)

Martina Richter (miejsce 9)

  • NIEMIECKIEGO (LICZBA UCZESTNIKÓW: 790)

Monika Latacz (miejsce 5)

Sabina Trzeciok (miejsce 5)

  • POLSKIEGO ( KL. IV, LICZBA UCZESTNIKÓW: 1625)

Ania Koziol (miejsce 9)

Kamila Buhl (miejsce 14)

  • POLSKIEGO (KL. VI, LICZBA UCZESTNIKÓW:2081)

Monika Latacz (miejsce 9)

  • MATEMATYKI (KL. IV, LICZBA UCZESTNIKÓW: 1706)

Daniel Jończyk (miejsce 7)

Ania Koziol (miejsce 7)

Patrycja Lakwa (miejsce 14)

Lata szkolne 2003-2007

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Z POEZJĄ NA TY”

Iwona Konieczny– III miejsce.

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Ania Koziol – III miejsce.

GMINNY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNO- PRZYRODNICZEJ

Jakub Pietras, Daniel Jonczyk, Daniel Gruszka – II miejsce.

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI

Sandra Pech -1 miejsce w kategorii klas IV.

GMINNY KONKURS POLONISTYCZNY

Katarzyna Kula -1 miejsce.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Oliwia Gawlica – II miejsce.

GMINNY KONKURS PRZEŁAJOWY „ BIEG PO ŻYCIE”

Steven Leckner – I miejsce.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

Monika Łatacz, Justyna Swierc -I miejsce.

GMINNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Denis Trzeciok – II miejsce.

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Z POEZJĄ NA TY”

Fabian Komor – I miejsce.

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Mateusz Gruszka – I miejsce.

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Katarzyna Kula – I miejsce.

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Kamil Konieczny – II miejsce.

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY

Patryk Gawlica – II miejsce

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI NIEMIECKIEJ

Carsten Halupczok -I miejsce

GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Katarzyna Kula – I miejsce.

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS I-III

Fabian Komor – I miejsce.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Jakub Buchta – III miejsce.

GMINNY BIEG PO ŻYCIE

Steven Leckner -I miejsce.

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Patryk Gawlica -II miejsce

GMINNY KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ

Monika Gawlik – II miejsce

Justyna Fronia – III miejsce.

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJA MIEJSCOWOŚĆ DAWNIEJ I DZIŚ”

I miejsce – Jakub Buchta

II miejsce – Sabina Trzeciok

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Rafał Jonczyk – II miejsce

GMINNY BIEG PO ŻYCIE

Steven Leckner – I miejsce

ZAWODY WĘDKARSKIE

Dominika Rybczyńska– I miejsce.

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

W roku szkolnym 2003/2004, uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej w Węgrach brali udział w następujących konkursach:

GMINNY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA KLAS IV-VI:

Monika Gawlik, Paulina Budnik, Patryk Gawlica, Ania Jończyk, Dominika Rybczyńska, Angelika Ossowska, Kamil Konieczny, Ania Arasim, Justyna Fronia, Amanda Drąg, Rafał Jończyk, Patryk Koniecko, Damian Konieczko, Józef Kotula, Monika Kozioł, Aurelia Trzeciok, Patrycja Klimek, Danka Kula, Nicole Haiupczok, Michał Gruszka.

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS I-VI:

Piotr Swierc, Patrycja Matyszok, Karolina Obrycka, Patrycja Klimek, Danuta Kula, Michał Gruszka, Kasia Jończyk, Marek Konieczko, Michael Marek, Krzysztof Komor, Patrycja Arasim, Jakub Buchta, Oliwia Gawlica, Sabina Trzeciok, Dirk Czok, Rafał Jończyk, Sylwia Kampa, Łukasz Konieczko, Damian Konieczko, Józef Kotula, Monika Kozioł, Robert Napieraj, Aurelia Trzeciok, Monika Gawlik, Paulina Budnik, Patryk Gawlica, Dominika Rybczyńska, Kamil Konieczny, Ania Arasim, Justyna Fronia, Paweł Prochota, Kasia Kula, Justyna Swierc, Denis Trzeciok, Daria Powroznik, Julia Bartyla, Daria Konieczko.

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLAS III:

Denis Trzeciok, Kasia Kula, Mateusz Gruszka.

KONKURS RECYTATORSKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLAS IV-VI:

Amanda Drąg (wyróżnienie), Patrycja Matyszok, Andrea Czok, Monika Drąg, Patrycja Klimek.

KONKURS RECYTATORSKI JĘZYKA POLSKIEGO DLA KLAS I-III:

Monika Latacz, Oliwia Gawlica, Nicola Brisch.

KONKURS ORTOGRAFICZNO-GRAMATYCZNY DLA KLAS I-III:

Mateusz Gruszka, Kasia Kula, Martina Richter, Marcin Warzecha, Monika Łatacz.

KONKURS MATEMATYCZNY:

Martina Pielawa, Danka Kula.

GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI:

Piotr Swierc (I miejsce), Kasia Langner, Monika Koziol.

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY: Kasia Langner, Danka Kula.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM EDUKACJI NARODOWEJ:

Piotr Swierc, Patrycja Matyszok, Dawid Brisch.